Nově pracujeme s veganskou kosmetikou NATULIQUE, která má více jak 22 let zkušeností a její největší předností je 98 % přírodních ingrediencí / recyklované obaly / certifikace kvality / 98 barevných odstínů. Tyto barvy a následná péče jsou díky složení určeny hlavně pro klienty, kteří přemýšlí nad udržitelností naší planety. Této značce totiž tluče srdce pro přírodu a zároveň vám zajistí kvalitní péči.

 

SUBRINA PROFESSIONAL má bohatou tradici jak u nás v salonu, tak ve světě vlasové kosmetiky. Nyní rozšířila své produktové portfolio o nový barvící systém a pečující  a stylingovou řadu inovovala o nové technologie. Barvy jsou tak mnohem efektivnější, intenzivnější a jsou obohacené o vitamín E  a arganový olej.

 

Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s revoluční technologií. Nabízí nám různé řady k ošetření jakýchkoliv typů vlasů. Produkty jsou 100% vegan a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a vlasovou pokožkou. Díky patentované technologii zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé!

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Zkonzultujeme barvu i střih a doporučíme vhodnou péči na domácí použití.

Naše zkušené kadeřnice se na vás těší :).