KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Drobné kosmetické ošetření a příjemná péče o vaši pleť. Právě pro ni jsme zvolili přední francouzskou expertní rostlinnou kosmetiku DR. RENAUD - kosmetika z rukou dermatologa. Jsme jedním z prvních salonů v ČR, kteří nabízí a poskytují péči s touto značkou. Produkty na domácí péči vám rádi doporučíme. 

Dále nabídneme úpravu, barvení obočí a řas, odstranění nežádoucích chloupků v obličeji, které je možné kombinovat s jakoukoli další službou. Rychlá a kvalitní epilace je téměř bezbolestná od zn. LYCON.

 

DR RENAUD

„Příroda patří všem, ale jen někteří s ní umí pracovat

a využít její potenciál mnohem lépe než jiní.“

 

EXPERTNÍ ROSTLINNÁ KOSMETIKA | 100% MADE IN FRANCE

Již více než 70 let následují laboratoře Dr. Renaud práci svého zakladatele a jsou průkopníky v přípravě a transformaci nejúčinnějších a nejsmyslnějších přírodních složek, aby je přizpůsobily rozličným potřebám pokožky.

Značka Dr. Renaud věnuje také velkou pozornost ženám a jejich  potřebám v péči o pleť. Vytvořila proto v průběhu desetiletí doslova kultovní produkty přehledně uspořádané do jednotlivých řad s přehlednou a logickou strukturou. Všechny produkty se snadno aplikují a používají. Dopřejte své pleti každý den výjimečně příjemnou a účinnou péči Dr. Renaud!

 

NEURO-FYTO-OKYSLIČUJÍCÍ KOMPLEX, 100% přírodní patent exkluzivně vyvinutý laboratořemi Dr. Renaud obnovuje rovnováhu a pohodu pokožky. Ta se zklidňuje a stává vnímavější k ostatním účinným látkám dodávaným prostřednictvím ”ošetření" a "péče".

 

Těšit se můžete na ošetření s HYDRATUJÍCÍ MALINOU, HEŘMÁNKEM, MRKVÍ, LIMETKOU, RŮŽÍ nebo MIMÓZOU a KOSATCEM.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo