LASER DELIGHTER & EPILACE LYCON

FOTOEPILACE DIODOVÝM LASEREM DELIGHTER

 

JAK TO FUNGUJE?

Přístroj DELIGHTER generuje laserový paprsek o vlnové délce 808 nm. Cílovým místem působení paprsku jsou kmenové buňky v okolí folikulu. Právě tyto buňky jsou zdrojem růstu stále nových chloupků. Jsou-li tyto buňky zničeny, stává se fotoepilace trvalou. Paprsek se nese skrze barvivo chloupku a zahřívá místo jeho růstu na teplotu 50 °C, šířením teploty do okolí dojde k tzv. FOTOTERMOLÝZE, stavu, kdy vlivem tepla a jeho účinku dojde ke zničení kmenových buněk.

Na rozdíl od IPL působí laserový paprsek přístroje DELIGHTER cíleně na chloupky, nedochází k nadměrné absorbci světla v okolní pokožce a tím je sníženo riziko spálení pokožky a nabízí se možnost aplikovat ošetření na VŠECHNY barevné fototypy pokožky, tedy i pokožku tmavou a opálenou, a ošetření je díky tomu zároveň mnohem příjemnější a méně bolestivé.

Při výkonu až 10 záblesků za vteřinu se ošetření stává 2x až 3x rychlejším oproti konkurenčním metodám.

Ošetření je nutné vícekrát opakovat. K efektivnímu ničení chloupků a kmenových buněk totiž dochází ve fázi růstu chloupku nazývané jako „anagen“. V této fázi však je vždy jen určité procento chloupků. Opakováním se nám postupně podaří v této fázi zachytit většinu chloupků. Aby byla zaručena trvalost epilace, výrobce doporučuje absolvování 10 ošetření. Počet ošetření je velmi individuální a závislý na mnoha faktorech.

JAKÉ CHLOUPKY LZE A NELZE ODSTRANIT?

Lze odstraňovat chloupky v partiích podpaží, intimních partiích, nohou, břiše, zádech, pažích, obličeji. Je možno odstranit i vousy nebo vlasy rostoucí na nežádoucích místech. Odstraňovat nelze chloupky v okolí očí, v nose, uvnitř ucha nebo na ušním boltci.

PRO KOHO JE LASEROVÁ FOTOEPILACE URČENA?

Tato metoda je určena pro muže i ženy, kteří nemají některou z kontraindikací ošetření. Ošetření lze se souhlasem rodičů provádět i u mladistvých. Zde však nelze zaručit trvalost ošetření vzhledem k nedokončenému fyziologickému vývoji a nezralosti hormonální soustavy.

PŘED OŠETŘENÍM

Při vstupní konzultaci vám ošetřující personál podrobně vysvětlí celý princip ošetření a zodpoví vaše otázky.

BĚHEM OŠETŘENÍ

Vy i ošetřující personál si nasadíte ochranné brýle, které jsou během ošetření nezbytností. V žádném případě si je bez svolení personálu nesundávejte. Na místo ošetření vám bude aplikován gel. Personál nastaví přístroj a provede zkušební ošetření, abyste si vzájemně stanovili, že je pro vás ošetření příjemné a během aplikace cítíte jemné „píchání“ a nevnímáte bolest. Pokud v průběhu ošetření přece jen bolest ucítíte, informujte ihned ošetřujícího.

PO OŠETŘENÍ

Po ošetření je odstraněn zbývající gel a celá plocha ošetřena speciálním podepilačním přípravkem, který pokožku zklidňuje, hydratuje a vrací ji přirozenou rovnováhu. Do vaší osobní karty jsou zaznamenány parametry, na které byl přístroj nastaven.

 

VÝHODY OŠETŘENÍ DIODOVÝM LASEREM DELIGHTER

 • Rychlost ošetření
 • Až 4x silnější výkon
 • Účinnost a efektivita
 • Bezpečnost
 • Komfort a nízká bolestivost díky 5 úrovním chlazení
 • Pro muže i ženy
 • Pro všechny fototypy
 • Po celý rok

 

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ LASEREM DELIGHTER

 • těhotenství
 • fotosenzitivní léky
 • cukrovka, HIV nebo jiná vážná onemocnění
 • lupénka, epilepsie
 • tetování v místě aplikace
 • nádorová onemocnění (nádory, metastázy, neoplazie)
 • poranění pokožky v místě aplikace
 • záněty v místě aplikace
 • sklon k tvorbě keloidních jizev
 • spálení sluncem v místě aplikace méně než jeden měsíc před ošetřením
 • čerstvé jizvy nebo chirurgické zákroky v místě aplikace
 • nízký práh citlivosti a vnímání bolesti

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JE OŠETŘENÍ BOLESTIVÉ?

V průběhu ošetření můžete cítit efekt „mikrojehliček“. Ten může přetrvávat ještě několik hodin po ošetření. Pokud ucítíte pálení nebo bolest, informujte neprodleně personál.

JAKÉ JSOU KOMPLIKACE PO OŠETŘENÍ?

Místo může být po ošetření na dotek teplejší, citlivější, můžete pociťovat efekt „mikrojehliček“. Někdy se mohou objevit lokálně drobné puchýřky. U velmi tmavých fototypů může dojít dočasně k zesvětlení pokožky tzv. depigmentaci. Pigmentace se zpravidla srovná během 3-6 měsíců. Někdy se v místě aplikace mohou vytvořit modřiny, které během několika dní mizí. Po jejich vymizení může v místě ještě přetrvávat začervenání po dobu několika týdnů až měsíců. V případě ošetření některých partií, zejména obličeje, může dojít k dočasnému otoku. Pokožka po ošetření může být křehčí, proto je lépe ji ošetřovat několik dní šetrně. Velmi zřídka může dojít v místě ošetření k poškození vedoucím ke tvorbě jizev. Máte-li sklon k nadměrné tvorbě jizev nebo tvorbě keloidních jizev, informujte personál.

JAKÁ JE ÚSPĚŠNOST FOTOEPILACE?

Při dostatečném počtu ošetření je fotoepilace trvalá. Nicméně 10–20% chloupků v ošetřované partii může být ve stavu „stand-by“ a mohou se v průběhu dalších 5 let probudit k růstu. I tyto chloupky lze však podobným postupem natrvalo odstranit.

 

Máte ještě další otázky? 
Neváhejte se zeptat, rádi je zodpovíme.

 

Od roku 1984 společnost Panestetic úspěšně působí v oblasti profesionální estetiky. Předmětem její činnosti je vývoj a výroba profesionálních přístrojů pro péči o obličej a tělo, nejen pro kosmetiku, ale i medicínu. Tyto přístroje se vyznačují skvělým výkonem, vysokou bezpečností, kvalitou a spolehlivostí, která je podrobována přísnému systému kontroly a studií výsledků, a hlídána prostřednictvím plnění přísných požadavků certifikátů kvality ISO9001 a ISO13485.

 

 

 

 

 

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Epilační vosky LYCON, označované též jako Crème de la Crème vosky, jsou známé po celém světě a používané ve špičkových lázních a salonech ve více než 70 zemích. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver.

Použitím těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic, včelího vosku a smyslné aromaterapie, LYCON přináší vynikající výsledky a odstraňuje nepoddajné chloupky již od délky 1 mm jako žádný jiný vosk.

Epilační vosky LYCON jsou nesrovnatelně silné, avšak jemné k pokožce. Jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné krémové vosky HOT WAX, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet; a vosky teplé Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace LYCON je doplněn o oleje chránící pokožku a přípravky po epilaci, které zajišťují následnou péči.

 

 

 

 

 

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo