Masáže & Slim Body

 

MASÁŽE

70 min/100 min/130 min

 

MASÁŽ BBE - BODY BEAUTY EXPERIENCE

Je exkluzivní #BiolineJatosystém technika, působící hluboko do podkoží. Prokrvuje a pročišťuje tukovou i vazivovou tkáň. Díky tomu se aktivuje lymfatický systém a začne pracovat. Přebytečný buněčný odpad se odplaví, srovná se uložený tuk v tkáni a odstraní se vzhled pomerančové kůry.
Masáž má 3 fáze, které prochází každým ošetřením a jejich opakování má nejen vysoké estetické účinky, ale vytváří rituál, který garantuje tělu i mysli kompletní a okamžitý „pocit pohody a krásy.“

 

GUASHA MASÁŽ

Masáž tradiční čínské medicíny používaná už tisíce let, přispívá k odstranění toxinů v těle, rozproudění energie a lymfy, zvýšení cirkulace krve ale i zbavování vrásek a zpevnění kontur pleti.

Zatímco je guasha užitečná v prevenci, léčení a diagnostice, můžeme ji také použít pro kosmetické účely a zlepšení vzhledu. Obličejová guasha masáž zlepšuje stav pleti bez výskytu podlitin “sha”. Před masáží se aplikuje olej a tahy jsou velmi pomalé, pod úhlem menším než 15 stupňů. Kosmetická guasha masáž odblokovává meridiány a očišťuje naše vnitřní prostředí. Tyto vnitřní změny přirozeně vedou k jemné, zářivé a krásné pleti.

 

LYMFATICKÁ MASÁŽ / LYMFODRENÁŽ

Lymfa je tekutina, která přenáší látky z tkání do oběhového systému. To znamená, že čistí tkáň od toxinů a pomáhá je odstraňovat z těla. Masáž je celkové čištění těla, jakýsi detox. Je to procedura, která otřásá celým tělem a aktivuje metabolické procesy normalizací lymfatického systému.

Jaké jsou účinky? Lymfodrenáž zlepšuje průtok lymfy, průtok krve a výživu tkání, zrychluje metabolismus / toxiny jsou eliminovány několikrát rychleji než obvykle / zmizí otoky, celulitida a zlepší se pružnost pleti / po masáži se zvyšuje imunita, regenerační procesy se zrychlují / zlepšuje se duševní a emoční stav / tlumí zánětlivé procesy, podporuje hubnutí.

 

VAKUOVÁ MASÁŽ

Vakuová masáž je neinvazivní mechanická masážní technika prováděná automatickým zařízením, které zvedá pokožku pomocí sání, vytváří kožní záhyb (řasu) a mobilizuje ho. Extravazace (začervenání kůže) jsou běžnou kožní reakcí, cévy zůstávají neporušené, ale zvyšuje se jejich propustnost. Tato masážní technika je vhodná jak na celé tělo tak na obličej, funguje výborně proti celulitidě, vráskám a podporuje činnost lymfatického systému.

Výsledky po vakuové masáži: zlepšení krevního oběhu a přívod kyslíku do tkání / zlepšení celulitidy / snížení otoků v důsledku odvádění přebytečné vody / zlepšení elasticity pokožky produkcí kolagenu / svalová relaxace / snížení bolesti svalů po fyzické námaze.

 

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ S PRVKY DORNOVY METODY

Tato masáž vede ke správné regeneraci svalů a uvolňující techniky Dornovy metody vám klouby a obratle uvedou do původních správných poloh. Masáž je dynamická a za aktivní spoluúčasti klienta. Dochází k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád, které jsou nejčastější příčinou vzniku disharmonie v proudění energie, která se projeví v nedostatečném zásobení živinami, chybnými informacemi a váznoucí detoxikací v orgánech, tkáních a konečně v samotných buňkách.

Dornova metoda je metodou šetrnou, odstraní bolest a je bezpečná. Individuální přístup je správná cesta.

 

EXFOLIAČNÍ PÉČE

DETOXIKAČNÍ PEELINGOVÉ OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA   60 min

 (peelingová sůl z mrtvého moře–extrakt z pupalky asijské–papája extrakt)

Ošetření je vhodné absolvovat před létem, než se začnete opalovat nebo jednou měsíčně pro podporu detoxikace, odvodnění a přirozenou buněčnou obnovu kůže. Po ošetření bude Vaše pokožka zářivější, sametovější a hladší.

Pro zesílení účinku doporučujeme produkty DOMÁCÍ PÉČE – RITUAL

 • Thalasso Force – peeling s mořskou solí, aplikace 1x týdně
 • Vitality – energizující sprchový gel
 • Hydrasource – hydratační tělové mléko

 

REGENERAČNÍ PEELINGOVÉ OŠETŘENÍ s prémiovou péčí z bílých květů    90 min

(AHA kyseliny–olej ze sladkých mandlí–extrakt z orchideje–extrakt z lotosových květů–extrakt ze ženšenu a AGL dipeptid)

Prémiové zpevňující ošetření je ideální pro pokožku s povoleným tonusem či sklonem ke striím. Pomáhá řešit předčasné známky stárnutí, stimuluje produkci kolagenu, hydratuje, zpevňuje a revitalizuje. Tato péče vyhlazuje a regeneruje kůži, zanechává ji zářící, svěží a jemnou. Doporučujeme absolvovat 1x měsíčně preventivně, nebo jako kombinované ošetření s jinými programy „BODY BEAUTY PROJEKT“.

Pro zesílení účinku doporučujeme produkty DOMÁCÍ PÉČE – PRIME

 • Skin tone – krém pro zvýšení elasticity
 • Phytovitamin – vitamínový suchý olej
 • Nutrisense – výživný sametový wellness krém
 • Exfoduo gomáž – peeling s dvojím účinkem

 

SPECIFICKÁ PÉČE

DRENÁŽNÍ/REDUKČNÍ/ZPEVŇUJÍCÍ

Excelentní ošetření pro intenzivní výsledky

 

DRENÁŽNÍ OŠETŘENÍ - zadržování vody a celulitida   75 min

Masáž, BIO aroma olej, aktivní koncentrát, drenážní olej

(escin, kofein, citronový extrakt, extrakt z ginga, arganový olej)

Drenážní ošetření je vysoce účinné ošetření proti zadržování vody díky extraktům účinných látek obsažených v přípravcích. Minimalizuje vzhled pomerančové kůry, okamžitý pocit lehkosti. Multifunkční textura podporuje elasticitu tkáně a udržuje pokožku pevnou a hladkou.

Pro zesílení účinku doporučujeme produkty DOMÁCÍ PÉČE – PRIME

 • Redusell – aktivní krém s kombinací látek pracujících intenzivně na snížení výskytu celulitidy
 • Proslim – krém s mořskou solí zaměřený na noční biorytmus, koncipován pro nedokonalosti pokožky způsobenými celulitidou a tukovými depozity

 

REDUKČNÍ OŠETŘENÍ - lokalizované tukové a zásoby  ŽENY/MUŽI    75 min

Masáž, BIO aroma olej, LIPO zahřívací koncentrát, LIPO redukční krém.

(extrakt z papriky, guarany, zelené kávy, skořice, břečťanu)

Profesionání lipolytické ošetření zaměřené na redukci tuku a posílení elasticity spojené s lokalizovanými tukovými depozity. Rostlinné extrakty, vitamíny a minerály zachovávají pružnost a vitalitu pokožky.

Pro zesílení účinku doporučujeme produkty DOMÁCÍ PÉČE – PRIME

 • Lipoaktiv – termokrém s prohřívacím účinkem zaměřeným na tukové zásoby
 • Proslim – krém s mořskou solí zaměřený na noční biorytmus, koncipován pro nedokonalosti pokožky způsobenými celulitidou a tukovými depozity

 

ZPEVŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ - stárnutí, strie a povadlá kůže   75 min

Masáž, BIO aroma olej, TONAKTIV elasticity koncentrát, hydratační tělové mléko.

(vitamíny A, B3, C, extrakt z ženšenu, exktrakt z aloe, extrakt z bílé lilie, rýžové mléko a AGL dipeptid)

Speciální zpevňující ošetření je kompozice aktivních látek zvolených pro intenzivní revitalizaci, vypnutí a výživu pokožky. Působí na elasticitu, pomáhá v boji s povadlou kůží a dodává ji jas a hebkost.

Ideální ošetření v letních měsících, kdy se vystavujeme slunečnímu UV záření.

Pro zesílení účinku doporučujeme produkty DOMÁCÍ PÉČE – PRIME

 • Phytovitamin – vitamínový suchý olej
 • Skintone - krém pro zvýšení elasticity
 • Nutrisense - výživný wellness krém

 

PRÉMIOVÁ PÉČE SE ZÁBALEM

DRENÁŽNÍ / REDUKČNÍ / ZPEVŇUJÍCÍ

(masáž – koncentrát – bahenní zábal – specifický krém)    90 min

Ošetření je vždy specificky zaměřené dle typu problematiky a nedokonalosti těla. Procedury se dají absolvovat jednotlivě jako zážitkové ošetření formou jedné relaxační masáže se zábalem nebo intenzivně v BODY BEAUTY PROJEKTU.

 

BODY BEAUTY PROJEKT

PROJEKT, který je zaměřený individuálně ke každému klientovi. Je třeba přihlédnout k časové náročnosti procedur a naplánovat jednotlivé ošetření do programu na 3 – 6 týdnů (6 – 12 ošetření), kde se umožní co nejefektivnější výsledek při práci na nedokonalostech pokožky. Ošetření doporučujeme opakovat 2 – 3x do týdne. Vždy se specificky zaměřujeme na osobní požadavky, problematiku pokožky a nedokonalostí těla. Díky vysoké četnosti a koncentraci aktivních látek, pak dosáhneme maximálního výsledného efektu.

Profesionální ošetření šité na míru, vyvážená strava, zdravý životní styl a pravidelné používání nejvhodnějších produktů domácí péče Vám zaručí přírodní, viditelné a dlouhotrvající výsledky.

DRENÁŽNÍ OŠETŘENÍ – zaměřeno na zadržování vody a celulitidu

REDUKČNÍ – zaměřeno na lokalizované tukové zásoby

ZPEVŇUJÍCÍ – zaměřeno na ztrátu napětí a povadlost kůže

5 TÝDNŮ = 5 OŠETŘENÍ
(1x úvodní ošetření, 1x šokové ošetření, 1x specifické ošetření, 1x lymfatická masáž, 1x fixační ošetření)
6 TÝDNŮ = 6 OŠETŘENÍ
(2x úvodní ošetření, 1x šokové ošetření, 2x specifické ošetření, 1x fixační ošetření)
6 TÝDNŮ = 10 OŠETŘENÍ
(1x úvodní ošetření, 1x specifické ošetření, 3x lymfatická masáž, 4x prémiové ošetření, 1x fixační ošetření)
8 TÝDNŮ = 8 OŠETŘENÍ
(5x lymfatická masáž, 2x specifické ošetření, 1x fixační ošetření)

 

KOMBINOVANÉ OŠETŘENÍ S PŘÍSTROJEM ZONER

Multifunkční kosmetický přístroj nejnovější generace se třemi technologiemi pro ošetření obličeje i těla. Bojuje proti projevům stárnutí vyvolaných věkem, stresem, nezdravým životním stylem a znečištěným životním prostředím.

Zoner používá technologii RADIOFREKVENCE, BIOSTIMULACE a MEZOPORACE. Technologie lze vzájemně kombinovat nebo provádět samostatně.

Kombinovaná zeštíhlující kúra BŘICHO / HÝŽDĚ / STEHNA    6 x 90 min 

6 TÝDNŮ = 6 OŠETŘENÍ
(3x kompletní ošetření přístrojem, 2x lokální redukční péče se zábalem, 1x masáž a drenážní peelingový zábal)

 

LOKÁLNÍ PÉČE

TĚŽKÉ NOHYpeelingový zábal – drenážní masáž – koncentrát – bandáže – drenážní olej   90 min / 1 460 Kč

TĚŽKÉ NOHYkoncentrát – bandáže – krém s aktivací lymfy   60 min 

Intenzivní ošetření v kombinaci s peelingem Exfomarine a odvodňujícím koncentrátem - budete mít nohy jako v nebi. Pomocí bandáže naleznete strategické řešení pro okamžitý pocit lehkosti a pohody. Obvazy, které se při ošetření používají, jsou obohaceny o výtažky rostlinných extraktů, z břízy, zelené kávy a mořské soli, které se postupně uvolňují do kožní tkáně.

BŘICHO / HÝŽDĚ / STEHNA – masáž BBE – koncentrát – bandáže – zahřívací zábal – redukční krém   90 min

BŘICHO / HÝŽDĚ / STEHNA – aktivace lymfy – koncentrát – redukční zábal a krém   60 min

Originální a intenzivní hřejivé ošetření zaměřené na tukové usazeniny a celulitidu. Zábal ze sopečného bahna velice stimuluje prokrvení lokalizované partie a tím tvaruje siluetu těla. Vhodné pro ženy i muže. Po ošetření je pokožka jemná, hladká a prokrvená.

(liporeducer komplex – sopečný písek – extrakt z pomeranče – extrakt ze zázvoru)

 

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo