NAŠE SLUŽBY

Nabízíme široký sortiment služeb pro Vás.

MANIKÚRA

Zaměřte se na sebe a dopřejte si Alessandro péči

PEDIKÚRA

Dopřejte si péči a hýčkejte svoje chodidla

KADEŘNICTVÍ

Dopřejte si tu nejlepší péči pro Vaše vlasy

KOSMETIKA

Pro tu nejlepší péči o Vaši pleť

REZERVACE TERMÍNU

Kde nás najdete

a další kontaktní údaje

Řečkovice

Banskobystrická 176, 621 00 Brno Otevírací doba dle objednání. Pro rezervace termínů volejte: +420 739 654 593  Přijímáme platby v hotovosti i platební kartou.  

Náš tým

Řečkovice

DSC_01920

Sylvie Audyová - senior

kadeřnice

Především děkuji za dlouhodobou přízeň mých klientek a klientů. Pro mne je darem, že se ke mně vracejí a doporučují svému okolí. Již více než 20 let. Že se vytvořila vazba, důvěra, porozumění. Tyto dobré vztahy jsou pro mě zpečetěním toho, že svoji práci dělám srdcem, tedy správně. Já se naopak pro klienty neustále vzdělávám v oboru, zajímám se o trendy a novinky, zkouším je a následně je po uvážení doporučím.

Mojí parketou jsou blond odstíny a zesvětlující techniky. Stejně jako barva je důležitý i střih. Střihem chci docílit šik vzhledu a praktičnosti úpravy.
Nebojím se výzev ani co se extravagantních účesů týče. Zákaznice odcházejí spokojené a s úsměvem na tváři, a co je víc, než si udělat den hezčím? Můj proklientský přístup podpořený empatií a má upovídaná pusa jsou mým velkým benefitem, protože vzájemná domluva je stavebním kamenem perfektního výsledku.

Nebojím se výzev ani co se extravagantních účesů týče. Zákaznice odcházejí spokojené a s úsměvem na tváři, a co je víc, než si udělat den hezčím? Můj proklientský přístup podpořený empatií a má upovídaná pusa jsou mým velkým benefitem, protože vzájemná domluva je stavebním kamenem perfektního výsledku.

Těším se na vás.

DSC_0619_dodelana

Ludmila Sušilová - senior

pedikúra / manikúra / nehtový design

Úsměv a spokojenost klienta jsou pro mě vším ...
Věnuji se manikúře Jessica, lakování a nehtovému designu s gelovými laky. Další specializace a zároveň výzva mne čeká v bio nehtové kosmetice pro přírodní nehty a gelové laky vhodné pro alergiky. Pedikúra mne zajímá včetně různých neduhů na nohách i nehtech a také aplikace nehtových rovnátek, ráda vidím úspěšně vyléčené, lehké a spokojené nohy.

DSC_0672-01_puvodni_bezezmeny

Olesia Shashura - junior

pedikúra / manikúra 

Nadaná manikérka a pedikérka s více než 6 lety zkušeností z Ukrajiny.
Její umění spočívá v precizní modelaci gelových nehtů a pedikúře, kterou miluje celou svou duší. Olesia dokáže na vaše nehty namalovat opravdu kouzelné obrazce a jestli se nebojíte třpytek, tak vás jistě potěší, že v tom je mistryně.

DSC_0556_dodelana

Alla Bohach - junior

kadeřnice

Zdravé a krásné vlasy jsou korunou každé ženy i muže.
Jsem profesionální kadeřnice s 20letou praxí. Pocházím z Ukrajiny a v ČR jsem od dubna 2022. Jsem vyškolena od mistryně světa Irini Raevske a jsem držitelkou 13 certifikátů ( 7 získaných na Ukrajině, 6 v ČR).

Ráda se věnuji všem druhům vlasů, jejich péči a poradenství - dámské, pánské i dětské střihy, barva, balayage, ombré a pěstící péče. Při kvalitní masáži hlavy si u mne odpočinete a postarám se o váš nový vzhled. Důležitá je pro mě maximální spokojenost klientů, zakládám si na kvalitě a preciznosti. Přesvědčit se můžete nejlépe sami. Děkuji vám, že tolerujete moje dosavadní jazykové dovednosti.

DSC_0148

Nikola Augustová - junior

kadeřnice

Moje práce je mým koníčkem. Mám 6letou praxi v oboru, pravidelně absolvuji profesionální školení, vzdělávám se a zdokonaluji v barvách a vlasové kosmetice. Mojí zálibou je foukání a tvarování vln, baví mě rozmanité barevné odstíny. Těší mě, když klienti odcházejí s úsměvem a spokojeni s výsledkem.

DSC_0092_puvodni_bezezmeny

Danuše Veselá - junior

masáže / aromaterapie / kosmetika / pedikúra

Mojí největší vášní jsou masáže a esenciální oleje.

Pracovala jsem v mém oboru přes 20 roků v Itálii, z čehož jsem jeden rok vedla kurz aromaterapie na univerzitě třetího věku. Moje práce mě těší a naplňuje, poněvadž je různorodá a stimuluje mě být neustále lepší a pokračovat ve sebevzdělávání.

Mám ráda dokonalou a precizní práci, přičemž spokojený klient je vždy na prvním místě.

DSC_0806_dodelana

Lucie Wojnarová

administrativa, provoz

Při volání do salónu v Řečkovicích uslyšíte většinou můj hlas. Naplňuje mě práce v krásném a příjemném pracovním prostředí, v kvalitním a upřímném kolektivu a především komunikace s klienty. Mým záměrem je vyhovět jejich požadavkům co nejlépe a nasměrovat je na vhodné kolegyně v týmu a jejich služby, ke spokojenosti jich samotných. Má práce zahrnuje recepční, administrativní a provozní činnost, péči o tým a doporučení vhodných produktů z našeho sortimentu pro domácí péči.