NAŠE SLUŽBY

Nabízíme široký sortiment služeb pro Vás.

MANIKÚRA

Zaměřte se na sebe a dopřejte si Alessandro péči

PEDIKÚRA

Dopřejte si péči a hýčkejte svoje chodidla

KADEŘNICTVÍ

Dopřejte si tu nejlepší péči pro Vaše vlasy

KOSMETIKA

Pro tu nejlepší péči o Vaši pleť

REZERVACE TERMÍNU

Kde nás najdete

a další kontaktní údaje

Řečkovice

Banskobystrická 176, 621 00 Brno
Otevírací doba dle objednání

Pro rezervace termínů volejte:
+420 739 654 593

Náš tým

Řečkovice

image3

Sylvie Audyová

kadeřnice

Štěstí mého života záleží na druhu mých myšlenek a ty vždy směřují k práci, která mě už řadu let zcela naplňuje. Vždy usiluji o propojení barevnosti ve vlasech a preciznost střihu. S použitím kvalitní vlasové kosmetiky je výsledek dokonalý a já za něj ručím. Jsem komunikativní, se srdcem na dlani, přátelská a upřímná. Pracovala jsem 15 let jako technolog pro vlasovou kosmetiku Subrina Professional. Zúčastnila jsem se mnoha kadeřnických stáží nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsem vždy připravena se postavit před jakoukoliv výzvu jak v práci, tak i v životě.

image2

Ludmila Sušilová

pedikúra / manikúra / nehtový design

Úsměv a spokojenost klienta je pro mně vším...

image7

Kateřina Kavanaugh

pedikúra / manikúra

Kromě manikúry a pedikúry se zabývám také poradenstvím a řešením různých nehtových i kožních potíží, včetně aplikace nehtových rovnátek na zarůstající nehty. Práce je zároveň mým koníčkem, ráda se učím novým věcem a jsem zvídavá. Jsem aktivní maminka, přátelská, komunikativní a profesionální osoba. Ráda poradím, zkonzultuji či pomůžu řešit aktuální problém.

alla

Alla Bohach

kadeřnice

Vlasová stylistka, koloristka a kadeřnice s 20 letou praxí. Pocházím z Ukrajiny a v ČR jsem od dubna 2022. Děkuji vám, že tolerujete moje dosavadní jazykové dovednosti, stále se učím 🙂

Jsem vyškolena od mistryně světa Irini Raevske a také  jsem držitelkou 7 certifikátů na specifické techniky barvení, např. Airtouche, Balayage...
Důležitá je pro mě maximální spokojenost mých klientů. Tvoření v kadeřnictví pro mě není jen práce, ale zakládám si na kvalitě a preciznosti. Přesvědčit se můžete nejlépe sami. Vaše krása je v mých rukou!

image4

Dita Čermáková

administrativa

Mám na starosti administrativní, ale i marketingovou podporu. Řeším, co je vždy aktuálně třeba, tak, aby se ostatní mohli věnovat své práci, kterou je primárně péče o klienta. Jsem vstřícná, pečlivá a důsledná, když můžu, pomůžu :-).