NÁŠ TEAM

HUSOVICE

Tereza Loutocká - senior

majitelka TOP SALONU BRNO

kosmetika / manikúra / laser / epilace

Jsem vděčná za profesi, kterou jsem si v mládí zvolila a jsem šťastná, že díky životním zkušenostem mohu vytvářet prostor pro radost a krásu. Kolegové, se kterými spolupracuji, jsou nejlepšími profesionály ve svém oboru. Je příjemné sledovat, jak nás všechny naše práce provází životem a zároveň nás spojuje ke společnému cíli. A tím je spokojený klient. Božské věci prostě potřebují svůj čas…👍.

 

Petra Kala - senior

pedikúra / laser / epilace

Považuji své povolání za smysluplné a i po letech mě stále baví. Ač se zabývám většinou už jen estetickou stránkou pedikúry, můžete se na mě obrátit i s vašimi neduhy. Ujistím vás, že nic není tak hrozné, jak to může na první pohled vypadat.

 

Kateřina Jimramovská - junior

kosmetička

Největší odměnou je pro mě spokojený klient ...

 

Pavla Večeřová

masáže / maderoterapie  / reflexologie

Masážemi se zabývám od roku 2020, kdy jsem úspěšně složila státní zkoušku ze sportovní a rekondiční masáže. Od té doby jsem si udělala pár dalších masérských doplňkových kurzů. A to Dornovu metodu, Breussovu masáž, havajskou masáž, maderoterapii, reflexologii.
Zaměřuji se hlavně na uvolňující, sportovní masáže a masáže spojené se zeštíhlením těla a odvodněním.

 

Danuše Veselá - junior

masáže / aromaterapie / kosmetika / pedikúra

Mojí největší vášní jsou masáže a esenciální oleje. Pracovala jsem v mém oboru přes 20 roků v Itálii, z čehož jsem jeden rok vedla kurz aromaterapie na univerzitě třetího věku. Moje práce mě těší a naplňuje, poněvadž je různorodá a stimuluje mě být neustále lepší a pokračovat ve sebevzdělávání. Mám ráda dokonalou a precizní práci, přičemž spokojený klient je vždy na prvním místě.

 

Olesia Shashura - junior

Nadaná manikérka a pedikérka s více než 6 lety zkušeností z Ukrajiny.
Její umění spočívá v precizní modelaci gelových nehtů a pedikúře, kterou miluje celou svou duší. Olesia dokáže na vaše nehty namalovat opravdu kouzelné obrazce a jestli se nebojíte třpytek, tak vás jistě potěší, že v tom je mistryně.

 

Michele Ferrari - junior

V nehtovém oboru pracuji od roku 2008. Ráda a často se účastním soutěží, získala jsem několik ocenění jak v ČR tak i v zahraničí.  Moje poslední vítězství je ze soutěže Briliant World Cup in Dubai 2023, kde jsem získala 1. místo - Master Instruktor pink nails unique. Nové věci jsou pro mě výzvou, stále se snažím zlepšovat ve své profesi a neustále se vzdělávám. Baví mě, že je stále se co učit. Moje práce je můj koníček.

 

Klaudie Šebestová - junior

Jsem ráda, že se můžu učit od těch nejlepších. Studuji střední školu kosmetiky a praxe v salonu ze mě postupně dělá profesionála.

 

Dita Čermáková

asistentka

Starám se o veškeré "papíry" a komunikaci s naší účetní firmou, řeším personální záležitosti, marketing a mnoho dalšího. Zařizuji to, co je aktuálně pro naše salóny třeba. Snažím se být oporou týmu a pomáhat jim s čím zrovna potřebují. Jsem pečlivá a důsledná.

 

ŘEČKOVICE

Sylvie Audyová - senior

kadeřnice

Především děkuji za dlouhodobou přízeň mých klientek a klientů. Pro mne je darem, že se ke mně vracejí a doporučují svému okolí. Již více než 20 let. Že se vytvořila vazba, důvěra, porozumění. Tyto dobré vztahy jsou pro mě zpečetěním toho, že svoji práci dělám srdcem, tedy správně. Já se naopak pro klienty neustále vzdělávám v oboru, zajímám se o trendy a novinky, zkouším je a následně je po uvážení doporučím.

Mojí parketou jsou blond odstíny a zesvětlující techniky. Stejně jako barva je důležitý i střih. Střihem chci docílit šik vzhledu a praktičnosti úpravy.
Nebojím se výzev ani co se extravagantních účesů týče. Zákaznice odcházejí spokojené a s úsměvem na tváři, a co je víc, než si udělat den hezčím? Můj proklientský přístup podpořený empatií a má upovídaná pusa jsou mým velkým benefitem, protože vzájemná domluva je stavebním kamenem perfektního výsledku.

Těším se na vás.

 

Alla Bohach - junior

kadeřnice

Zdravé a krásné vlasy jsou korunou každé ženy i muže.
Jsem profesionální kadeřnice s 20letou praxí. Pocházím z Ukrajiny a v ČR jsem od dubna 2022. Jsem vyškolena od mistryně světa Irini Raevske a jsem držitelkou 13 certifikátů (7 získaných na Ukrajině, 6 v ČR).

Ráda se věnuji všem druhům vlasů, jejich péči a poradenství - dámské, pánské i dětské střihy, barva, balayage, ombré a pěstící péče. Při kvalitní masáži hlavy si u mne odpočinete a postarám se o váš nový vzhled. Důležitá je pro mě maximální spokojenost klientů, zakládám si na kvalitě a preciznosti. Přesvědčit se můžete nejlépe sami. Děkuji vám, že tolerujete moje dosavadní jazykové dovednosti.

 

Nikola Augustová - junior

kadeřnice

Moje práce je mým koníčkem. Mám 6letou praxi v oboru, pravidelně absolvuji profesionální školení, vzdělávám se a zdokonaluji v barvách a vlasové kosmetice. Mojí zálibou je foukání a tvarování vln, baví mě rozmanité barevné odstíny. Těší mě, když klienti odcházejí s úsměvem a spokojeni s výsledkem.

 

Ludmila Sušilová - senior

pedikúra / manikúra / nehtový design

Úsměv a spokojenost klienta je pro mě vším...
Věnuji se manikúře Jessica, lakování a nehtovému designu s gelovými laky. Další specializace a zároveň výzva mne čeká v bio nehtové kosmetice pro přírodní nehty a gelové laky vhodné pro alergiky. Pedikúra mne zajímá včetně různých neduhů na nohách i nehtech a také aplikace nehtových rovnátek, ráda vidím úspěšně vyléčené, lehké a spokojené nohy.

 

Lucie Wojnarová

administrativa, provoz

Při volání do salónu v Řečkovicích uslyšíte většinou můj hlas. Naplňuje mě práce v krásném a příjemném pracovním prostředí, v kvalitním a upřímném kolektivu a především komunikace s klienty. Mým záměrem je vyhovět jejich požadavkům co nejlépe a nasměrovat je na vhodné kolegyně v týmu a jejich služby, ke spokojenosti jich samotných. Má práce zahrnuje recepční, administrativní a provozní činnost, péči o tým a doporučení vhodných produktů pro domácí péči z našeho sortimentu.

Motto: lehkost bytí.

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo