NÁŠ TEAM

HUSOVICE

Tereza Loutocká

majitelka TOP SALONU BRNO

kosmetika / manikúra / laser / epilace

Jsem vděčná za profesi, kterou jsem si v mládí zvolila a jsem šťastná, že díky životním zkušenostem mohu vytvářet prostor pro radost a krásu. Kolegové, se kterými spolupracuji, jsou nejlepšími profesionály ve svém oboru. Je příjemné sledovat, jak nás všechny naše práce provází životem a zároveň nás spojuje ke společnému cíli. A tím je spokojený klient. Božské věci prostě potřebují svůj čas…👍.

 

Petra Kalová

pedikúra / laser / epilace

Považuji své povolání za smysluplné a kupodivu mě po těch letech stále ještě baví. Ač se zabývám většinou už jen estetickou stránkou pedikúry, můžete se na mě obrátit i s vašimi neduhy. Ujistím vás, že nic není tak hrozné, jak to může na první pohled vypadat.

 

Kateřina Kavanaugh

pedikúra / manikúra / kosmetika

Kromě manikúry a pedikúry se zabývám také poradenstvím a řešením různých nehtových i kožních potíží, včetně aplikace nehtových rovnátek na zarůstající nehty. Práce je zároveň mým koníčkem, ráda se učím novým věcem a jsem zvídavá. Jsem aktivní maminka, přátelská, komunikativní a profesionální osoba. Ráda poradím, zkonzultuji či pomůžu řešit aktuální problém.

I speak English.

 

Kateřina Jimramovská

kosmetička

Největší odměnou je pro mě spokojený klient ...

 

Pavla Večeřová

masáže

Jsem vášnivá sportovkyně a vím, jak důležitá je rekonvalescence. A právě masáž působí blahodárně nejen na tělo, ale i na duši. Zaměřuji se hlavně na masáže sportovní a rekonvalescenční. V mé nabídce ale najdete i havajskou masáž, která je relaxační a uvolňující.

 

ŘEČKOVICE

Sylvie Audyová

kadeřnice

Štěstí mého života záleží na druhu mých myšlenek a ty vždy směřují k práci, která mě už řadu let zcela naplňuje. Vždy usiluji o propojení barevnosti ve vlasech a preciznost střihu. S použitím kvalitní vlasové kosmetiky je výsledek dokonalý a já za něj ručím. Jsem komunikativní, se srdcem na dlani, přátelská a upřímná. Pracovala jsem 15 let jako technolog pro vlasovou kosmetiku Subrina Professional. Zúčastnila jsem se mnoha kadeřnických stáží nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsem vždy připravena se postavit před jakoukoliv výzvu jak v práci, tak i v životě.

 

Alla Bohach

kadeřnice

Vlasová stylistka, koloristka a kadeřnice s 20letou praxí. Pocházím z Ukrajiny a v ČR jsem od dubna 2022. Děkuji vám, že tolerujete moje dosavadní jazykové dovednosti, stále se učím :).

Jsem vyškolena od mistryně světa Irini Raevske a také  jsem držitelkou 7 certifikátů na specifické techniky barvení, např. Airtouche, Balayage...
Důležitá je pro mě maximální spokojenost mých klientů. Tvoření v kadeřnictví pro mě není jen práce, ale zakládám si na kvalitě a preciznosti. Přesvědčit se můžete nejlépe sami. Vaše krása je v mých rukou!

 

Nikola Augustová

kadeřnice

Moje práce je mým koníčkem. Mám 5letou praxi v oboru a dále se vzdělávám a zdokonaluji. Těší mě, když klienti odcházejí s úsměvem a spokojeni s výsledkem.

 

Ludmila Sušilová

pedikúra / manikúra / nehtový design / kosmetika

Úsměv a spokojenost klienta je pro mě vším...

 

Dita Čermáková

administrativa

Mám na starosti administrativní, ale i marketingovou podporu. Řeším, co je vždy aktuálně třeba, tak, aby se ostatní mohli věnovat své práci, kterou je primárně péče o klienta. Jsem vstřícná, pečlivá a důsledná, a když můžu, pomůžu :-).

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo