Pracovní pozice - kadeřník senior

Pro náš salon v Řečkovicích hledáme kadeřníka na vedoucí pozici – KADEŘNÍK SENIOR.
Pokud máš zkušenosti s vedením lidí, jsi inspirací pro ostatní, dokážeš řešit nejrůznější situace s nadhledem a nebojíš se nových výzev, ozvi se nám.

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • prostor k vlastnímu růstu a seberealizaci
  • systém motivačních odměn dle dosažených výsledků a další bonusy
  • příjemný kolektiv lidí a krásné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • aktivitu na sociálních sítích
  • zázemí a zkušenost v oboru

Naše tři pobočky se zaměřují na veškeré služby ve světě krásy a poskytují široké spektrum nabídky ve vysoké kvalitě. Tu chceme stále navyšovat a k tomu potřebujeme další posilu do týmu.
V kadeřnictví pracujeme s profesionálními značkami Natulique, Subrina Professional, Malibu C.

Požadujeme:

  • min. 6 let praxe v oboru kadeřník
  • zkušenosti ve vedoucí funkci, týmovost
  • schopnost rozhodovat a nést odpovědnost
  • pečlivost a důslednost, flexibilita
  • příjemná komunikace a vystupování
  • umění předávat informace kolegům
  • zájem o novinky v beauty a kadeřnickém světě
  • ochota se nadále vzdělávat v oboru
  • pracovní doba 40 hodin týdně

Náplň práce:

  • kadeřnická činnost
  • práce v kolektivu
  • plánování rozvržení směn
  • přerozdělování práce
  • komunikace s klienty
  • objednávky zboží
  • plnění stanovených cílů
  • plánování dalšího vzdělávání týmu
  • práce se sociálními sítěmi - propagace salonu
  • být kadeřnickou inspirací

Pokud tě nabídka práce zaujala, můžeš nás kontaktovat se svým životopisem na e-mailu topsalonbrno@gmail.com
nebo přímo zavolat 601 221 747.

Tereza Loutocká a tým TOP SALON BRNO

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo