MANIKÚRA

Zaměřte se na sebe a dopřejte si krásu a péči o vaše ruce a nehty. Dopřejte si potřebnou relaxaci a zklidnění vaší mysl. Pečující a výživné přípravky značky JESSICA společně s laky Alessandro jsou ideální řešením...

MANIKÚRA JESSICA

Dokonalá manikúra nekončí samotnou péčí o nehty, také vaše pokožka si zaslouží pozornost. Tak jako potřebují vaše nehty vybraný výživný podkladový lak plný vitamínů, tak i vaše pokožka potřebuje přípravky k podpoře a regeneraci. Předně dodáme výživu do nehtové kůžičky v okolí nehtu, která má největší vliv na jeho růst a  kvalitu. Zároveň vyživíme i nehet a vytvoříme dokonalý tvar a jeho vyrovnání. 

Manikúra  je vhodná i po sundání gelových nehtů. 

Co můžete očekávat: diagnostika stavu nehtů a následné poradenství, šetrná úprava nehtů, změkčení a úprava kůžičky, následuje lázeň, lehká masáž rukou, výživný lak, výživný krém. 

Doba trvání je 45 min, v případě lakování 70 min.

 

LUXUSNÍ MANIKÚRA JESSICA

Nechejte své ruce hýčkat při luxusní manikúře Jessica. Nabízíme komplexní ošetření vašich nehtů a rukou. Dokonalá manikúra nekončí samotnou péčí o nehty, také vaše pokožka si zaslouží pozornost. Tak jako potřebují vaše nehty vybraný výživný podkladový lak plný vitamínů, tak i vaše pokožka potřebuje látky k podpoře a regeneraci.  Předně dodáme výživu do nehtové kůžičky v okolí nehtu, která má největší vliv na jeho růst a  kvalitu. Zároveň vyživíme i nehet a vytvoříme dokonalý tvar a jeho vyrovnání. 

Navíc intenzivní masáží a termálním zábalem podpoříme dokonalé vstřebání všech použitých přípravků. Díky této komplexní péči budou vaše ruce jako nové a zcela chráněné.

Co můžete očekávat: diagnostika stavu nehtů a následné poradenství, šetrná úprava nehtů, změkčení a úprava kůžičky, následuje lázeň,  masáž rukou, intenzivní termální zábal, výživný lak, výživný krém. 

Doba trvání 70 min, v případě lakování 90 min.

LAKOVÁNÍ ALESSANDRO

HYBRID SOUL GEL LAK - díky fotoiniciátorům a oligomerům lak tvrdne i na denním světle. Briliantový lesk mu zajistí speciální Top Coat, který zvyšuje svoji pevnost den za dnem díky vystavení dennímu světlu. Až 75% složek na přírodní bázi (extrakt z kukuřice, pšenice, cukrové třtiny a manioku)

6 FREE LAK NA NEHTY - ach, ten pocit z dokonale nalakovaných nehtů… 6 free VEGAN laky na nehty si zamilujete. Po nalakování rychle zasychají a nádherně se lesknou. Stačí si už jen vybrat z více než 99-ti barev!

Doba trvání 50 min, počítejte s 30 minutami na dokonalé zaschnutí laku.

 

GELOVÝ LAK

STRIPLAC - LED LAK - na nehty, který vydrží až 3 týdny, dle kvality přírodních nehtů. Nové VEGAN složení je přesně to, co oceníte nejvíc. Užívejte si briliantový lesk až do posledního dne. Když vás barva omrzí, stačí Striplac sloupnout s použitím peel-off aktivátoru nebo rozpustit pomocí soak-off tekutiny.

Doba trvání 50 min, v případě sundávání laku z poslední návštěvy 60 min.

 

PROLAQ - GEL LAK - je lak na nehty s delší výdrží. Lak, který se vytvrdí v UV lampě a užijete si nalakovaných nehtů až 4 týdny (dle kvality přírodních nehtů). Když vás barva omrzí, stačí rozpustit pomocí soak-off tekutiny.

Doba trvání 50 min, v případě sundávání laku z poslední návštěvy 60 min.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GELEM

Jde o dokonalou gelovou manikúru bez modelace. FIBER GEL je řídký gel se zpevňujícími vlákny, který je ideální pro krátké a zdravé přírodní nehty. Tento gel obsahuje skelné vlákno a patří mezi nejpevnější tenké gely. COLOUR SYSTEM BASE je druhý typ gelu, který  je schopný vydržet na nehtech až 4 týdny a je vhodný pro měkké, třepivé nehty.

Oba materiály si zamilujete pro jejich tenkou vrstvu a pružnost.

Doba trvání je 60 – 90 min.

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo