PEDIKÚRA

Čím více péče věnujete Vašim nohám, tím lehčí krok vás provází v každodenním životě...

O dokonalý vzhled vašich nohou se postará přístroj zn. Hadewe s odsáváním a diamantové nebo keramické frézy, které šetrně a bezpečně odstraní otlaky a upraví nehty i kůžičky. Pracujeme s profesionálními přípravky značky PODOPHARM. Dále si můžete vybrat z široké palety barev laků a UV/LED laků zn. Alessandro.

Zastavte se tedy, zklidněte svoji mysl a odpojte se od rychlosti světa kolem vás…..nechte se unést….

PEDIKÚRA

Klasická pedikúra je odborné ošetření vašich chodidel, kterou provádíme pomocí podologického přístroje. Tato péče je velmi šetrná a bezpečná, proto je vhodná pro každého klienta, zejména pro diabetiky. Při péči pracujeme s profesionální značkou PODOPRARM, která pomáhá při řešení různé problematiky nohou.

Co můžete očekávat: diagnostiku chodidel, zkrácení a úprava nehtů, změkčení a odstranění zrohovatělé pokožky, řešení zarůstajících nehtů a jiných potíží diskomfortu, pečující peeling s mořskou solí, jemná masáž, vhodně zvolený krémem, který odlehčí vaše nohy a zpříjemní váš den. 

Doba trvání je 45 min, v případě lakování 80 min.

 

ZENSPA PEDIKÚRA

Luxusní ZENSPA pedikúra od firmy JESSICA přináší harmonickou kombinaci prvků východní filozofie. Je založená na používání rostlinných přípravků, aromatických esencí, přítomnosti papainu a aktivních enzymů. Kombinace přípravků pečují o pokožku, nehty a nehtovou kůžičku. Celé ošetření vytváří zenovou atmosféru. SPA pedikúra je vhodná pro ty, kteří si rádi dopřejí extra péči.

Co můžete očekávat: diagnostika chodidel, zkrácení a úprava nehtů, odstranění zrohovatělé pokožky, enzymatický a vulkanický peeling, zjemňující detoxikační solnou lázeň, hydratační masáž.

Doba trvání je 60 min, v případě lakování 90 min.

 

INTENZIVNÍ ZENSPA PEDIKÚRA

Pro naše tělo jsou nohy základnou. Nesou největší zátěž a tak zážitek z INTENZIVNÍ ZEN SPA PEDIKÚRY  je prožitek čistoty klidu a relaxace. Ucítíte vůni asijských rostlin, které vašim nohám dodají ten nejlepší pocit luxusu s dokonalým vzhledem.                                 

Dopřejte si luxusní ZENSPA pedikúra od firmy JESSICA, která přináší harmonickou kombinaci prvků východní filozofie. Je založená na používání rostlinných přípravků, aromatických esencí, přítomnosti bambusu, papainu a citronové trávy. Kombinace přípravků pečují o pokožku, nehty a nehtovou kůžičku. Celé ošetření vytváří zenovou atmosféru. ZEN SPA pedikúra je vhodná pro ty, kteří si rádi dopřejí extra péči. Také je vhodná jako dárek pro vás nebo vaše blízké.

Co můžete očekávat: diagnostika chodidel, zkrácení a úprava nehtů, odstranění zrohovatělé pokožky, enzymatický a vulkanický peeling, zjemňující detoxikační lázeň, hydratační masáž, navíc je tu intenzivní krém s bambuckým máslem a zábal do termálních návleků, díky zábalu prostoupí teplo do celých chodidel a pomůže lepšímu vstřebání všech přípravků.

Pečující a pěstící pedikúra, která je vhodná zejména v zimním období. 

Doba trvání je 80 min, v případě lakování 100 min.

 

 

NEHTOVÁ ŠPÓNY - ORTONYXIE

Různé deformity nehtů vznikají v důsledku genetické predispozice, ale i nesprávným stříháním nehtů či nošením nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů. V dnešní době se tato diagnóza projevuje i u dětí. Zanedbání může vést i k nutnosti chirurgického zákroku. Lze se mu ale vyhnout.

Aplikace nehtových špón neboli rovnátek trvá pár minut a poskytuje bezbolestné plnohodnotné odstranění potíží se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci špony dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky. Špona neomezuje v práci ani při sportu.

 

 

 

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo