PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ

 

ZONER

 

"ANTIAGE TRILOGY"

Cílem laboratoří PANESTETIC bylo vyvinout inovativní přístroj pro ANTIAGEing se snadnou obsluhou a maximálními výsledky. Tak se zrodil ZONER - moderní multifunkční kosmetický přístroj kombinující tři nejefektivnější technologie proti stárnutí pokožky.

FOTOBIOSTIMULACE

Fotobiostimulace je metoda, která umí aktivovat fyziologické procesy v epidermis tak, aby výrazně vylepšily vzhled a strukturu pokožky. Přístroje Panestetic jsou pro biostimulaci vybaveny světelným paprskem o vlnové délce 855 nm. Toto infračervené záření v místě aplikace rozšiřuje cévy. To má za následek lepší prokrvení tkáně a efektivnější zásobení buněk kyslíkem. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu a aktivaci přirozených regeneračních mechanismů v pokožce.

RADIOFREKVENCE - RADIOLIFT

Radiofrekvence je velmi elegantní neinvazní nebolestivá metoda eliminující projevy stárnutí pokožky. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu, kompaktnost a tonus. Její efekt je okamžitý a má v horizontu 4 - 6 měsíců stoupající tendenci, takže pleť obličeje či pokožka těla je během této doby krásně redefinovaná, omlazená, mnohem pevnější a kompaktnější.

MEZOPORACE

Zcela jedinečná neinvazní technologie, která do kosmetického odvětví přišla z lékařství, kde je využívána pro neinvazivní podávání léků, zejména proti bolesti. Umožňuje zapracovat 100% aktivních látek obsažených v aplikovaném kosmetickém přípravku na bázi vody nebo gelu a to nejen do extracelulárního prostoru, ale přímo do buněk. Jedná se o tzv. transdermální přenos, bez bolesti, bez jehel, bez vedlejších účinků, jen díky jemným elektrickým impulsům, které působí na dermis a kožní buňky. Tyto pulsy dočasně otevírají transportní kanály a umožnují tak jednoduchý a bezproblémový prostup účinných látek ze sér zvolených podle problému, který je potřeba vyřešit, až do buněk.

MIKRODERMABRAZE

Mikrodermabraze je ošetření vhodné zejména jako přípravná fáze. Díky odstranění odumřelých buněk pomocí nástavců s diamantovými částicemi z povrchu pleti je pleť schopná lépe vstřebávat následně aplikované kosmetické přípravky. Spojení s podtlakem zajišťuje okamžité odsátí odstraněných částeček a působí drenážně, stimuluje prokrvení, okysličení a regeneraci pleti.

Účinky mikrodermabraze:

 • Zanechává pleť hladkou a minimalizuje nedokonalostí
 • Usnadňuje odstranění nečistot a komedonů
 • Stimuluje regenerační schopnost buněk na optimální úroveň
 • Odstraňuje povrchovou vrstvu pleti - zlepšuje texturu a vzhled pleti
 • Usnadňuje odstranění milií
 • Zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti
 • Projasňuje pleť
 • Redukuje hloubku vrásek
 • Drenážní efekt podtlaku (redukce otoků a váčků pod očima)
 • Vakuum stimuluje regenerační procesy pleti
 • Vakuum stimuluje mikrocirkulaci a lymfatický systém pleti

 

 

Nejčastější dotazy

Je ošetření bolestivé?

Zpravidla ošetření není vůbec bolestivé ani nepříjemné. V průběhu ošetření radiofrekvencí budete pociťovat příjemné teplo, které můžete na některých místech vnímat jako "teplé jehličky". Při ošetření mezoporací můžete cítit brnění, píchání, jemné "tahání" nebo mimovolné pohyby drobných svalů. Pokud by vám jakýkoliv vjem byl nepříjemný, vnímali jste intenzivní pálení nebo bolest, informujte neprodleně personál.

Jaké jsou komplikace po ošetření?

 • Po aplikaci biostimulace nedochází k žádným vedlejším projevům.
 • Po aplikaci radiofrekvence může být místo ošetření na dotek teplejší, citlivější a na pohled zarudlejší. Jedná se o běžnou reakci na vyvolané teplo, která odezní během několika minut až hodin.
 • Po ošetření mezoporací se může vyskytnout zarudnutí s ostrým ohraničením přesně v místě aplikace. Je projevem hloubkového působení aktivních látek a nejedná se o nežádoucí účinek. Zarudnutí zmizí do 2 hodin od ošetření.

Kolik ošetření je nutno podstoupit?

Vždy je potřeba zohlednit stav pokožky a tíži problému, který chcete řešit. Obecně doporučujeme pro dosažení a zaručení déletrvajícího efektu podstoupit ošetření ve formě kúry. Kúru je možné 1-2x ročně opakovat. U radiofrekvence je minimální odstup mezi ošetřeními 10 dní.

 

Výhody ošetření kombinovaným přístrojem ZONER

 • Neinvazivní lifting
 • Okamžitě viditelné výsledky
 • Účinnost a efektivita díky inovativním technologiím
 • Příjemné ošetření bez bolesti
 • Ošetření obličeje i těla
 • Pro muže i ženy
 • Po celý rok

 

Výsledky ošetření

 • Eliminace vrásek a lifting
 • Zpevnění pokožky a lepší tonus
 • Revitalizace a regenerace pokožky
 • Redukce celulitidy a lokalizovaného tuku
 • Jasnější a zářivější pleť

 

OBLIČEJ

Kompletní liftingové ošetření přístrojem Zoner OBLIČEJ – KRK – DEKOLT + liftingová maska  100 min

Kompletní liftingové ošetření OBLIČEJ – KRK – DEKOLT 3 + 1 ošetření ZDARMA     4 x 90 minut

Kompletní kúra přístrojem Zoner 4 + 1 ošetření ZDARMA     5 x 90 minut

Kombinovaná omlazující kúra 5 + 1 ošetření ZDARMA     6 x 90 minut
(2x primaluce ošetření, 2x kompletní ošetření přístrojem, 1x lifting code, 1x age beauty secret)

 

TĚLO

Kompletní liftingové ošetření na těle BŘICHO / HÝŽDĚ / STEHNA     90 minut

Kompletní kúra přístrojem Zoner 5 + 1 ošetření ZDARMA     6 x 90 minut

Kombinovaná zeštíhlující kúra 5 + 1 ošetření ZDARMA     6 x 90 minut
(3x kompletní ošetření přístrojem, 2x lokální redukční péče se zábalem, 1x masáž a drenážní peelingový zábal)

 

Samostatně použitá technologie při kosmetickém ošetření:

* RADIOFREKVENCE
* BIOSTIMULACE
* MEZOPORACE
* MIKRODERMABRAZE

 

 

 

PANESTETIC VYRÁBÍ KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE PANESTETIC S VYUŽITÍM VŠECH SOUČASNÝCH POZNATKŮ. PRODUKTY PANESTETIC JSOU VYSOCE OCEŇOVANÉ NEJEN NA ITALSKÉM, ALE I MEZINÁRODNÍM POLI. JEDNÁ SE O SPOLEHLIVÁ KOSMETICKÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ PODLÉHAJÍ PŘÍSNÉMU SYSTÉMU KONTROL BEZPEČNOSTI, KVALITY A ÚČINNOSTI.

POSLÁNÍ
Prostřednictvím investic do výzkumu a vývoje estetických zařízení zajišťuje Panestetic neustálé zlepšování nabídky produktů, které umožňují klientům nabízet hodnotu, spolehlivost a výsledky v jejich každodenním podnikání.

VIZE
Panestetic chce sdílet růst společnosti se svou obchodní sítí a podporovat sociální aktivity. Chce všem nabízet příležitost být a cítit se krásným. Krása je totiž v každém z nás.

VÝZKUM A VÝVOJ
Hodnota produktu je tvořena mnohými prvky. Pozornost se někdy zaměřuje na jistě důležité faktory jako je krása a účinnost, ale faktorů, které hodnotu tvoří, je mnohem víc. Proto se tým vysoce kvalifikovaných odborníků zaměřuje na analýzu, technickovědecký výzkum, vývoj designu elektroniky i mechanických součástí, studium a vývoj provádí přímo na vlastních uživatelských rozhraních a technologiích.

 

PŘEDNOSTI PŘÍSTROJŮ PANESTETIC

BEZPEČNOST

PANESTETIC, jako výrobce estetických technologií, splňuje certifikace CSQ, IQNet, ISO 9001 a ISO 13485 a je součástí sdružení FAPIB (Italské sdružení výrobců kosmetických přístrojů). Každé zařízení je vyráběno v plném souladu s normami Evropské unie a pravidelně podléhá přísným kontrolám bezpečnosti a účinnosti.
PANESTETIC dbá nejen na bezpečnost přístrojů a technologií pro koncové klienty, ale také pro obsluhující personál, který je těmto technologiím vystaven mnohonásobně delší čas.
Přístroje jsou nejen vyvíjeny, ale také přímo vyráběny a kompletovány ve vlastních dílnách, které jsou součástí sídla firmy. Zde podléhají přísnému systému kontrol a technických měření. Oproti velkému množství zařízení na trhu tak mají deklarovanou kvalitu, jasného výrobce i ověřitelný původ.

SPOLEHLIVOST & KVALITA ZPRACOVÁNÍ
PANESTETIC si zakládá nejen na kvalitě použitých technologií, ale také na kvalitě materiálů použitých při výrobě elektronických a mechanických součástí přístrojů. Tento faktor zaručuje dlouhou životnost přístrojů a snižuje rychlost opotřebení způsobenou každodenním využíváním. Použité svrchní materiály jsou kvalitní, pevné, snadno čistitelné, netrpí barevnými změnami způsobenými vlivem světelného záření a jsou termostabilní.

ÚČINNOST
Analýza účinnosti je prováděna nejen technology ve firmě Panestetic, ale také ve spolupráci s nezávislými institucemi. Kontrola účinnost přístrojů a použitých technologií se zde provádí formou klinických testů na dobrovolnících. K posouzení se využívají objektivní hodnotící metody, měření pomocí specializovaných měřících zařízení a také subjektivní hodnocení výsledků testovanými osobami.

OBSLUHA
Zařízení Panestetic mají přehledné, velmi snadné a intuitivní ovládání, buď mechanické, nebo pomocí barevného dotykového displeje.
Pracovní hlavice a koncovky jsou vyráběny s nejvyšším ohledem na obsluhující personál. Jejich ergonomický tvar a nízká hmotnost usnadňují uchopení a manipulaci a zajišťují pracovní komfort i při delším pracovním čase.
Díky kompaktní velikosti a integrovanému nebo samostatnému pojízdnému stojanu s nimi lze jednoduše manipulovat a přemisťovat je mezi kabinami.

SERVIS A SLUŽBY
Před distribucí zařízení cílovému zákazníkovi prochází každé zařízení výstupní kontrolou a odchází ze společnosti s kompletní technickou dokumentací. Návod na použití i Manuál (Protokol) ošetření jsou k dispozici v českém jazyce. Dokumentace umožňuje bezproblémovou obsluhu přístroje a technologií.
Panestetic úzce spolupracuje se servisními techniky a zaručuje možnost nepřetržitého a dokonalého sledování každého přístroje dle sériového čísla nejen v Itálii, ale po celém světě. Vybrané přístroje disponují speciálním USB portem, skrze který lze aktualizovat software přístroje na nejnovější verzi.
Panestetic vyrábí vlastní kosmetickou linii ELECTRA TECH COSMETICS, která zefektivňuje přístrojová ošetření a zároveň chrání přístroje před poškozením způsobeným použitím nesprávných produktů.
Firma Panestetic disponuje kompletním školícím vybavením a prostory a nabízí možnost zaškolení obsluhy zařízení i přímo ve svém sídle. Pravidelně pořádá mezinárodní setkání pro distributory a klienty z celého světa.

DESIGN
Všechna zařízení z dílny Panestetic se vyznačují neotřelým a nezaměnitelným designem. Takový přístroj je ozdobou každého salonu a známkou jeho profesionality.

 

Kontakt

husovice

HUSOVICE

+420 602 537 701

nám. Republiky 15, 614 00 Brno

manikúra, pedikúra, kosmetika, epilace LYCON, masáže a slim body, laser DELIGHTER, radiofrekvence ZONER

Otevírací doba: dle objednání

reckovice

ŘEČKOVICE

+420 739 654 593

Banskobystrická 176, 621 00 Brno

kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika

Otevírací doba: dle objednání

Provozovatel

SOHORA s.r.o.

jednatel Tereza Loutocká

náměstí Republiky 15, 614 00 BRNO

IČO: 08064270, DIČ: CZ08064270

Telefonní číslo