NAŠE SLUŽBY

Nabízíme široký sortiment služeb pro Vás.

KOSMETIKA

Pro tu nejlepší péči o Vaši pleť

MANIKÚRA

Zaměřte se na sebe a dopřejte si Alessandro péči

PEDIKÚRA

Dopřejte si péči a hýčkejte svoje chodidla

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ

Kompletní liftingové omlazení ZONER

LASER DELIGHTER & EPILACE LYCON

Péče pro Váš okamžitý pocit lehkosti a pohody

MAKE-UP

Cítit se krásná je jeden z pocitů, který vnitřně naplňuje

MASÁŽE & SLIM BODY

Dopřejte si maximální uvolnění a nechte se hýčkat po těle i na duši

Ceník

Dopřejte si maximální uvolnění a nechte se hýčkat po těle i na duši

REZERVACE TERMÍNU

Kde nás najdete

a další kontaktní údaje

Husovice

nám. Republiky 15, 614 00 Brno Otevírací doba dle objednání Pro rezervace termínů volejte: +420 602 537 701

Náš tým

Husovice

image0

Tereza Loutocká

majitelka TOP SALONU BRNO kosmetika / manikúra / laser / epilace Jsem vděčná za profesi, kterou jsem si v mládí zvolila a jsem šťastná, že díky životním zkušenostem mohu vytvářet prostor pro radost a krásu. Kolegové, se kterými spolupracuji, jsou nejlepšími profesionály ve svém oboru. Je příjemné sledovat, jak nás všechny naše práce provází životem a zároveň nás spojuje ke společnému cíli. A tím je spokojený klient. Božské věci prostě potřebují svůj čas…
image6

Petra Kalová

pedikúra / laser / epilace Považuji své povolání za smysluplné a kupodivu mě po těch letech stále ještě baví. Ač se zabývám většinou už jen estetickou stránkou pedikúry, můžete se na mě obrátit i s vašimi neduhy. Ujistím vás, že nic není tak hrozné, jak to může na první pohled vypadat.
image1

Kristýna Matějová

kosmetika / manikúra / epilace Popsala bych se jako energická, vstřícná, přátelská. Mým cílem je ulevit napětí ve vašem těle i mysli. Mojí náplní je vám poradit jak pečovat o pleť a nehty. Dopřát precizní ošetření a odpočinek. Pro kosmetiku Bioline Jatò jsem se nadchla, protože je propojením přírodních surovin a moderních technologií. Těším se na vás.
image8

Aleš Šlezinger

masáže - specializace na Dornovu metodu O masáže a práci s tělem jsem se zajímal už dlouho. Díky podpoře rodiny jsem se mohl začít tomuto oboru věnovat profesionálně. Společnými silami se pojďme vydat na cestu k fyzickému zdraví. Tou správnou cestou je individuální přístup a zaměření se na problém.
image5

Veronika Nöhrer

masáže - guasha, vakuová/lymfatická masáž, spa procedury Věřím, že naše tělo nám dává najevo, jaký život žijeme a je odrazem našeho vnějšího i vnitřního světa. Každé sezení je jedinečné a individuálně zaměřené na vaše potřeby. Ráda se o vás postarám.